11 Mayıs 2018

ÖZEL | Kulüp ve taraftarlar çok güzel bir duruş sergiledi

Beşiktaş’ın eski kalecilerinden Fevzi Tuncay, HaberKarakartal.com editörü Rıdvan Kaya’ya önemli açıklamalarda bulundu.

ÖZEL | Kulüp ve taraftarlar çok güzel bir duruş sergiledi

Beşiktaş’ın unutulmaz isimlerinden Fevzi Tuncay, Beşiktaş’ın gündemini HaberKarakartal.com editörü Rıdvan Kaya’ya değerlendirdi.

Takımın genel performansına bakıldığında uzun bir süre şampiyonluğu kovaladı, Türkiye Kupası’nda ve özellikle Avrupa’da başarılı oldu bu sezon. Genel anlamda çok fazla maç oynamak kolay değildir, oyuncuları yıpratır. Türkiye Kupası’nda yaşanan olaylar da takım yıprattı. Eğer o olaylar yaşanmasaydı Beşiktaş finale kalırdı ve kupayı alırdı diye düşünüyorum. Sonuç olarak kulüp ve taraftarlar çok güzel bir duruş sergiledi. Şimdi lig var 2 maç kaldı Beşiktaş maçlarını kazanıp rakiplerinin puan kaybını bekleyecek.

Kalecilerin performansı

Bu sene genelde Fabri götürdü zaten. Fabri’nin tüm sezona baktığımızda performansı iyiydi. Bazı maçlarda hatalar yaptı ama genele baktığımızda Beşiktaş’a çok faydası oldu. Tolga Zengin de görev aldığı maçlarda son derece etkili oynadı. Utku hakkında duyumlarım var kendisini izleme şansım olmadı ama duyduklarım geleceğe yönelik Beşiktaş’a büyük fayda sağlayacağı yönünde.

 

Haberin Kaynağı: HaberKarakartal.com ÖZEL HABER

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ